fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Zaproszenia ślubne czas rozesłać

Dzyń, dzyń, to ostatni dzwonek, by wręczyć Waszym gościom zaproszenia! Ciągle nie wiecie jakie wybrać? Nic dziwnego, to jedno z najtrudniejszych zadań podczas organizacji ślubu i wesela.

Zaproszenia ślubne a save the date

Jeśli rozesłaliście wcześniej tzw. save the date, czyli informację, że tej i tej daty zamierzacie się pobrać i prosicie o rezerwację terminu, to całe szczęście. Sezon już się rozpoczyna i na wręczanie zaproszeń zostało już niewiele czasu. Savoir vivre nakazuje wręczyć je najpóźniej na 3 tygodnie przed uroczystością, ale chyba każdy się zgodzi, że to zdecydowanie za późno. Weselni goście także przecież potrzebują wybrać kreację na taką okoliczność, zarezerwować bilety i urlopy, a nawet odłożyć to i owo, by ofiarować Państwu Młodym w ślubnym prezencie.

zaproszenia ślubne - konsultant ślubny kraków

Klasyczne czy ekstrawaganckie zaproszenia na ślub

Zaproszenie na ślub, które możecie dziś znaleźć w ofertach projektantów są tak zróżnicowane, jak różne są śluby i wesela. Mnogość wzorów i kolorów przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Możecie wybrać spośród tysięcy zaproszeń dostępnych na rynku – postawić na klasyczną elegancję, prosty wzór, albo zaszaleć z zaproszeniem humorystycznym i kolorowym. Najlepiej jednak zlecić indywidualny projekt zaproszeń ślubnych – dopasowany do motywu przewodniego wesela lub cech Waszej osobowości. Na pewno jest coś, co Was łączy i co warto wykorzystać zapraszając gości na swój ślub. Wasz konsultant ślubny pomoże Wam znaleźć odpowiednie studio graficzne 🙂

zaproszenia ślubne - konsultant ślubny kraków
zaproszenia ślubne Metier

Zaproszenia ślubne z dodatkami

Zaproszenia ślubne to także idealny środek komunikacji z Waszymi gośćmi. Do zaproszenia można bowiem dołączyć wiele różnych dodatków – np. zaproszenie na wesele (jeśli dla części z osób planujecie tylko zaproszenie na ślub), mapki dojazdu, informacje o noclegach czy prośbę o potwierdzenie chęci skorzystania z transportu. W zależności od projektu można zmieścić to w jednym miejscu lub jako osobne wkładki.

zaproszenia - konsultant ślubny kraków

Uwaga na pisownię

Zanim zaakceptujecie projekt zaproszenia kilka razy sprawdźcie czy nie wkradły się do nich żadne literówki, czy zawarto poprawną pisownię, a przede wszystkim czy nie ma błędów w datach i godzinach. Zaproszenia zaakceptowanego i wysłanego do druku nie będzie można już zmienić.

zaproszenia ślubne - konsultant ślubny kraków

Jeden komentarz do “Zaproszenia ślubne czas rozesłać

  • Ja wychodziłam z takiego założenia, że mój slub zaczyna się dla gości z momentem, w którym dostaja na niego zaproszenie, dlatego chciałam, zeby były one wyjątkowe i żeby potem w tym samym stylu były te akcesoria ślubne, etykietki na butelki itp. Dzieki temu była zachowana spójność całego wydarzenia i mialo się wrazenie poukładania. Cała nasza oprawa była elegancja i spójna, bardzo mi się podobało, i duża w tym zasługa drukarni, która nam wszytsko wykonywała ( amelia-wedding ) Dziewczyny, pamietajcie, że zaproszenia to ważna sprawa!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaproszenia-lubne-czas-rozesa-lubny-impresariat