fbpx
Ślubny Impresariat

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to najlepsza usługa jaką można sobie wymarzyć, planując wesele.

Organizacja ślubu i wesela od A do Z

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to usługa polegająca na powierzeniu konsultantowi ślubnemu organizację całej uroczystości od początku do końca. Nie trzeba wtedy zaprzątać sobie głowy żadnymi sprawami, poza oczywistymi formalnościami, których nikt za młodą parę po prostu załatwić nie może. Jednocześnie kompleksowa organizacja ślubu i wesela nie polega na tym, że młoda para przychodzi na gotowy ślub-niespodziankę, na który nie ma żadnego wpływu. Wręcz przeciwnie – wedding planner konsultuje z młodą parą każdą usługę, którą zamawia na ślub i wesele. Od początku do końca klient konsultanta ślubnego ma wpływ na to jak będzie wyglądała uroczystość, nie musząc przy tym martwić się sprawami organizacyjnymi. To wedding planner pomaga nakreślić wizję, charakter i pomysł na ślub i wesele (jeśli młoda para jeszcze takiego nie ma), zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich do założeń usługodawców, sprawdza ich pod względem jakościowym i warsztatowym, a także zajmuje się wszelkimi ustaleniami dotyczącymi wykonywanych usług, np. negocjowaniem warunków współpracy, cen i podpisywaniem umów. I wreszcie, w dniu uroczystości konsultant ślubny koordynuje uroczystość, czyli czuwa by wszystkie elementy ślubu i wesela przebiegały zgodnie z planem. Jeśli coś nieprzewidzianego jednak się wydarza, wedding planner jest osobą, która ratuje sytuację tak, by nikt niczego nie zauważył.

kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Ślub kompleksowo, czyli dla kogo

Z usług kompleksowej organizacji ślubu i wesela można skorzystać zarówno organizując małe i skromne przyjęcie weselne, jak i wielkie i huczne wesele. W przypadku tej usługi nie ma znaczenia wielkość imprezy, ale świadomość, że ktoś pomaga w organizacji ślubu, zdejmuje z młodej pary i jej rodziny ciężar, jakim jest planowanie wesela i najzwyczajniej po prostu czuwa nad całością przygotowań, doradza i opiekuje się młodą parą od początku do końca organizacji wesela.

Usługę kompleksowego planowania ślubu i wesela doceniły już osoby, organizujące wesele międzynarodowe. Planowanie ślubu z zagranicy przysparza bowiem wielu problemów i stresów, związanych z niemożnością osobistego sprawdzenia każdej z usług, koniecznością częstych przyjazdów czy po prostu barierami językowymi. Dlatego tak chętnie korzystają z usług wedding plannera i powierzają mu całość przygotowań do uroczystości.

Skromny ślub i szalone eventy

Kompleksową organizację polecamy szczególnie osobom, które planują ślub lub wesele w plenerze, ponieważ ogrom szczegółów, o jakich trzeba pamiętać przy takiej uroczystości może zbić z nóg nawet najtwardszego twardziela. Konsultanci ślubni z kolei, dzięki posiadanemu doświadczeniu i przede wszystkim pasji do podejmowania ślubno-weselnych wyzwań, są nieocenioną pomocą w przypadku organizacji wesela w plenerze.

kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Wesele tematyczne i ślub z motywem przewodnim to najczęściej spotykana forma, przy których zlecana jest kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Wymagają one dbałości o każdy detal nie tylko pod względem logistycznym, ale doskonałego planowania ślubu i wesela także pod względem estetycznym, a przede wszystkim kreatywności i mnóstwa czasu na wyszukiwanie inspiracji, wymyślanie, planowanie i dopilnowywanie efektów. Aby wesele tematyczne lub wesele z motywem przewodnim zyskały zamierzony efekt wymagają naprawdę wytężonej pracy.

Nie ma jednolitej ceny usługi kompleksowej organizacji wesela, bo wszystko zależy od zakresu i skomplikowania elementów, niemniej jednak postanowiłyśmy zaryzykować i na podstawie ponad 10-letniego doświadczenia pokusić się o taką cenową ofertę.

kompleksowa-organizacja-lubu-i-wesela-lubny-impresariat