fbpx
Ślubny Impresariat

Współpraca z konsultantem ślubnym

P rzez cały czas organizacji ślubu i weselajesteśmy z Wami. Osobiście lub – jeśli to niemożliwe – na odległość. Omawiamy każdy szczegół i udzielamy porad, tak by zaoszczędzić Wasz czas i nerwy, a jednocześnie sprawić, by ceremonia ślubna była taką, o jakiej zamarzyliście, a organizacja wesela długo wspominana przez zaproszonych gości.

Do momentu podpisania umowy z naszą agencją ślubną nie przedstawiamy szczegółów ofert pozwalających na identyfikację naszych partnerów (nazwy, adresy, nr telefonów, adresy stron www). Od momentu podpisania umowy przekazujemy już wszystkie niezbędne dane.

Po podpisaniu umowy, na podstawie uzyskanych od Was informacji przygotowujemy spersonalizowany projekt waszego ślubu i wesela, wypełniony pomysłami i inspiracjami i zawsze w oparciu o budżet, jakim dysponujecie na ślub i wesele.

W przypadku każdej usługi składającej się na organizację wesela wedding plannerprzedstawia kilka możliwości do wyboru. Oferty poparte są wizualizacjami, zdjęciami, materiałami demonstracyjnymi lub próbnikami (w zależności od rodzaju usługi). Ostateczny wybór należy zawsze do Was, ale jeśli chcecie możecie liczyć na nasze wsparcie przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.
Jeśli chcecie konsultant ślubny może też w waszym imieniu podpisywać umowy z usługodawcami, nigdy jednak nie podpisze niczego bez Waszej zgody. Od początku współpracy wedding planner czuwa nad budżetem, na bieżąco dokonując niezbędnych kalkulacji.
Na każdym etapie współpracy służymy pomocą i radą. Dokładamy wszelkich starań, by Wasz ślub i weselespełniał wszystkie oczekiwania.

Gdy zbliża się termin ślubu, przygotowujemy dla was i wszystkich usługodawców szczegółowy plan ślubu i wesela
Jeśli decydujecie się także na usługę koordynacji ślubu i wesela (co szczerze rekomendujemy), w dniu waszego ślubu czuwamy nas sprawnym przebiegiem uroczystości.

Doskonale radzimy sobie w pracy na odległość. Większość naszych klientów to pary mieszkające za granicą. W takich przypadkach, jeśli spotkania są niemożliwe, korzystamy z e-maili, telefonów, skype’a, whats’upa, vibera, messegera lub innych komunikatorów.
wsppraca-z-konsultantem-lubnym-lubny-impresariat