fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Ślub i miesiąc miodowy w raju! Na wyspie Mauritius

Długa plaża, miękki piasek pod stopami, szum oceanu, bajkowy zachód słońca… Przy boku – ukochana osoba.

Nad Wami kwiatowa girlanda, z tyłu rodzina i Wasi goście. Wy – pięknie ubrani… to przecież Wasz ślub. Ty w pięknej, wymarzonej sukni wiążesz ukochanemu krawat, on w smokingu poprawia Twój welon. To jest Wasz wymarzony ślub, zorganizowany w cichej przystani rajskiej scenerii – na wyspie Mauritius! Na wyspie, gdzie czas zwalnia i wszystko jest piękniejsze!

na wyspie Mauritius

Zaślubiny mogą odbyć się w wielu rajskich zakątkach wyspy. Możecie wybrać np. pobliską wysepkę Deux Cocos, szczycącą się ekscentrycznym urokiem. Twój niezapomniany ślub rozpocznie się od krótkiej wyprawy piękną prywatną łodzią w turkusowych wodach. Z dala od świata, będziecie witani przez spokojną przystań. A po ceremonii – wskoczycie do krystalicznej, błękitnej wody?

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie – całą ceremonię na wodzie. Na pływającej platformie, udekorowanej białymi przewiewnymi tkaninami. Tropikalne kwiaty dodadzą uroku, świeżości i rajskiego zapachu temu romantycznemu miejscu. Wraz z wybrankiem serca wypłyniecie na szerokie wody małżeńskiego życia – od teraz jako mąż i żona.

na wyspie Mauritius

Szczególnego znaczenia nabiorą słowa piosenki Bee Gees – „How deep is your love”, jeśli zdecydujecie się powiedzieć sakramentalne „Tak” 30m pod wodą, wewnątrz łodzi podwodnej. Z pewnością będzie to bardzo oryginalna metoda rozpoczęcia wspólnej drogi przez życie. Dookoła Ciebie tylko ukochana osoba, ksiądz i kolorowe tropikalne ryby…

na wyspie Mauritius

Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami – Mauritius również dla Was może być przepiękną ślubną scenerią. Na całej wyspie rozsiane są liczne kapliczki, urokliwe kościółki. Wyspa może być idealnym miejscem na tradycyjny ślub z weselem w bajecznym miejscu. Ceremonia religijna może odbyć się np. w kaplicy Notre Dame Aurilliatrice, która słynie z jaskrawego czerwonego dachu na tle jasnego turkusowego morza i lazurowego nieba. Otoczenie kościoła jest ważnym elementem, ponieważ podkreśli uroczystość Waszej ceremonii. Kościół Notre Dame Aurilliatrice jest cudowną lokalizacją, wprost idealną na śluby religijne na plaży i stanowi zapierające dech w piersiach tło do Waszych zdjęć ślubnych.

na wyspie Mauritius

Jednakże, jakiej scenerii Waszego wymarzonego ślubu na wyspie Mauritius byście nie wybrali, zawsze będzie to trafiony wybór! Mauritius sam w sobie to bajka… dlatego proponujemy spędzenie na nim Waszego miodowego miesiąca! Bo czy można wyobrazić sobie jeszcze lepszą scenerię i perfekcyjne zakończenie tego doskonałego dnia? Nasi przyjaciele z Dream Home Mauritius pomogą wybrać komfortowe miejsce noclegowe, a jeśli chcielibyście zwiedzić wyspę, pomożemy w zorganizowaniu bajecznych wycieczek fakultatywnych.

Jeden komentarz do “Ślub i miesiąc miodowy w raju! Na wyspie Mauritius

  • Niekonwencjonalny pomysł na ślub! Przyznaję, że początkowo koncepcja zorganizowania ślubu na Wyspie Mauritus wydawał mi się szalony, ale chwilę później naszła mnie myśl, że dlaczego by nie. To jedyny taki dzień w naszym życiu, dlatego sam pomysł na spędzenie go właśnie w taki sposób, nadaje mu jeszcze większej wyjątkowości. Egzotycznie, inaczej, ciekawie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lub-i-miesic-miodowy-w-raju-na-wyspie-mauritius-lubny-impresariat