fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Save the date Ani i Huberta

Save the date to element ślubnych przygotowań, o którym pisałyśmy już wcześniej na naszym blogu (tu). To sposób na powiadomienie osób, które chce się zaprosić na ślub, o fakcie, że zamierzacie się pobrać. Jest to jednocześnie prośba, by mieli na uwadze datę Waszego ślubu i nie planowali niczego innego w tym terminie.

Organizacja ślubu i wesela składa się z miliona drobnych elementów, o których należy pamiętać, ale najważniejsi oczywiście są goście. To z nimi przecież Młoda Para chce dzielić radość w dniu, w którym będzie przysięgać sobie miłość do końca życia. Nie zawsze jednak od razu znana jest godzina i miejsce ceremonii, czasem jest to rzecz, którą można ustalić dopiero na kilka miesięcy przed ślubem, a goście – przyjezdni z daleka – muszą mieć czas, by podróż na uroczystość zaplanować – zarezerwować urlop w pracy, zabookować bilety na samolot lub noclegi w hotelach w korzystnej cenie. Każda kobieta także musi mieć wystarczająca ilość czasu, by przygotować odpowiednią kreację na wesele. W takiej sytuacji, zanim jeszcze można drukować zaproszenia, z pomocą przychodzi save the date, czyli komunikat wysyłany do gości, że pragnie się ich widzieć na swoim ślubie.

Nie ma określonej formy, jaką ma przyjąć save the date. Wszystko zależy od pomysłowości, gustów, budżetu, upodobań i wizji Młodej Pary. Najczęściej jest to coś, co można zostawić w widocznym miejscu, żeby zawsze przypominało o terminie wesela.

Nasi klienci bardzo chętnie wybierają formy, w których mogą wykorzystać swoje fotografie. Kilka dni temu właśnie takie save the date przygotowałyśmy dla Ani i Huberta, którzy ślub planują na najbliższe wakacje. Ania i Hubert zrealizowali w tym celu specjalną sesję zdjęciową. Ciężko było się zdecydować które zdjęcia finalnie wybrać do wykonania save the date, bo na wszystkich wyszli rewelacyjnie. To wstęp do całej serii, której elementem będą nietypowe zaproszenia ślubne, które roześlemy do wszystkich osób, które będą zaproszone na ślub kiedy tylko zarezerwujemy miejsce i godzinę ceremonii oraz otrzymamy gotowe zaproszenia.

wedding planner - konsultant ślubny śląsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

save-the-date-ani-i-huberta-lubny-impresariat