fbpx
Ślubny Impresariat

Organizacja wesel – Ślubny Impresariat

O nas

Organizacja wesela to prawdziwe wyzwanie dla Młodej Pary. Wymaga wiele zaangażowania, energii, godzin poświęconych na poszukiwania odpowiednich miejsc i usług, a nierzadko także zjada sporo nerwów. Już samo ustalanie listy gości na wesele może przyprawić o ból głowy.
Skoro trafiliście na naszą stronę, to z pewnością oznacza, że planowanie ślubu stało się częścią Waszego życia. Niezależnie od tego czy jesteście na początku tej drogi, czy też już wiecie z czym wiąże się organizacja ślubu i wesela, czy planujecie skromną uroczystość, czy huczne wesele, czy mieszkacie w Polsce, czy na końcu świata, na pewno warto skorzystać z naszej pomocy i doświadczenia.
Jako konsultantki ślubne zajmujemy się organizacją wesel od wielu lat. Pierwszy ślub i wesele z powodzeniem pomogłyśmy zorganizować w 2008 r. i od tamtego czasu nieustannie działamy jako wedding planners. Doskonale orientujemy się w branży, wiemy komu warto zaufać, a kogo unikać. Na bieżąco śledzimy światowe trendy ślubne, by doradzać młodym parom wyjątkowe i niebanalne rozwiązania. Organizacja wesel jest nie tylko częścią naszej pracy, ale także pasją. Nasza reprezentantka przez wiele lat była członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Ślubny Impresariat to konsultantki ślubne, których pasją jest organizacja wesel

organizacja wesel
Danusia
Konsultantka ślubna
Kobieta ruchu, lubiąca ciągłe wyzwania i niekończące się sprawy do załatwienia. Nie znosi stać w miejscu, lubi kiedy dzień jest pełen wrażeń. Lubi być w biegu i tylko z rzadka potrzebuje "nic nie robić". I wtedy obowiązkowo muszą być z nią mąż i córki Małgosia i Joasia. Nie jest miłośnikiem gotowania, ale lubi kiedy ktoś chwali jej kuchnię. Lubi też "mieć ciasto w piekarniku" dla niespodziewanych gości
Bożena
Konsultantka ślubna, właścicielka
Z wykształcenia jest politologiem i dziennikarzem, z zamiłowania organizatorką imprez wszelakich. Podobno najlepsze imprezy w liceum i na studiach zawsze były jej zasługą 😉 A na poważnie – jest typowym zodiakalnym Baranem uparcie dążącym do celu. Nie lubi się poddawać, każdą trudność traktuje jako nowe wyzwanie i lekcję na przyszłość. No, może poza gotowaniem, które ją przerasta...

wedding planner

Kim jest konsultant ślubny

Konsultant ślubny (czy inaczej – wedding planner) to osoba, której pasją jest organizacja wesel i organizacja ślubów. Czuwa nad całym etapem ślubnych przygotowań, pomaga Młodej Parze, wyręcza w poszukiwaniach, rezerwacjach, ustaleniach i negocjacjach z usługodawcami, doradza, a często także pełni po prostu rolę bratniej duszy. Organizację ślubu i wesela wedding planner może podjąć zarówno od momentu wybierania pierścionka zaręczynowego aż po podróż poślubną, jak i organizować tylko te elementy, których Młoda Para nie chce lub nie może organizować samodzielnie. Konsultant ślubny zna też sposoby, by zorganizować ślub w plenerze.

Pomoc konsultanta ślubnego może zaoszczędzić mnóstwo czasu, który niewątpliwie trzeba przeznaczyć na poszukiwanie odpowiednich usługodawców na swój ślub i wesele, weryfikowanie ich umiejętności, jakości świadczonych usług i opinii. Dzięki współpracy z ślubnym doradcą można uniknąć mnóstwa nerwów, a także – o czym warto pamiętać – dzięki wypracowanym przez konsultantów ślubnych rabatów u podwykonawców, organizacja wesel z Wedding Plannerem może także okazać się… tańsza.

Każdy z nas chciałby zapamiętać swój ślub jako jedno z najcudowniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego organizację ślubu i wesela warto powierzyć konsultantowi ślubnemu i uniknąć niepotrzebnego stresu. 

O korzyściach wynikających z naszej pomocy, przy organizacji ślubu, świadczą dziesiątki zadowolonych małżonków i ich weselnych gości zarówno z Polski, jak i zza granicy – z Europy, Azji i z różnych części USA.

Z naszej oferty korzystają nie tylko osoby, dla których planowanie wesela na odległość jest kłopotliwe, ale także te bardzo zapracowane, które czas wolny wolą spędzać z bliskimi. Przede wszystkim jednak te pary, które dzięki pomocy profesjonalistów chcą uczynić ten jedyny dzień naprawdę wyjątkowym.

 

Ślubny Impresariat konsultantki ślubne w mediach

Najczęciej zadawane pytania

Czy muszę korzystać z wszystkich usług, jakie świadczy wedding planner?

To, czy wedding planner będzie doradzał Wam we wszystkich kwestiach, z jakimi wiąże się ślub i wesele, czy tylko w niektórych, zależy wyłącznie od Was. Nie musicie korzystać z kompleksowej organizacji ślubu i wesela, możecie zlecić nam tylko niektóre z elementów, które wydają się Wam najbardziej skomplikowane lub czasochłonne. Z taką samą przyjemnością wykonamy dla Was zarówno pojedynczą, najdrobniejszą usługę, jak i zorganizujemy wielkie i huczne wesele.

Czy mam wpływ na planowanie wesela, czy będzie takie, jakie wy zaplanujecie?

W żadnym przypadku nie narzucamy Młodej Parze swoich wizji ani przekonań. Doradzamy, kreujemy, ale wybór zawsze należy do Was. Dostosowujemy swoją pracę do Waszych marzeń i oczekiwań, do tego co lubicie, co Wam się podoba i jak chcielibyście, by wyglądał ten jedyny dzień. Jesteśmy po to, by Wam pomagać, doradzać i wyręczać, nie zaś po to, by przeszkadzać. Chcemy byście czuli się komfortowo i wiedzieli, że zawsze możecie na nas polegać.

W jaki sposób konsultanci ślubni współpracuje z parami mieszkającymi za granicą?

Większość naszych klientów to pary, które nie mieszkają w Polsce i bywają tu niezwykle rzadko albo nie bywają wcale. To jednak nie przeszkadza nam w owocnej współpracy i doskonałej komunikacji. Wszystkie szczegóły uzgadniamy mailowo, za pomocą Skype lub innych komunikatorów oraz telefonicznie. Przesyłamy zdjęcia i materiały audio-wideo proponowanych usług. Jesteśmy elastyczni i rozmawiamy z naszymi klientami o dogodnych dla nich porach dnia.

Jaki jest czas, w którym powinniśmy się zgłosić do konsultanta ślubnego?

Im wcześniej, tym lepiej. W związku z dużą ilością zawieranych małżeństw i organizowanych wesel w Polsce niektóre miejsca, w których można zorganizować wesele nie dysponuje już wolnymi terminami nawet na rok i dwa lata wprzód. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze wesele odbędzie się w najlepszym miejscu warto skontaktować się z nami przynajmniej ok. roku przed planowaną datą ślubu. Jeśli mamy pomóc Wam w załatwieniu formalności związanych ze ślubem nie możecie się zgłosić do nas później niż na pięć tygodni przed. Wreszcie w przypadku samej usługi koordynacji ślubu i wesela prosimy by było to najpóźniej tydzień przed (co nie oznacza jednak, że jeśli zgłosicie się później to się tym nie zajmiemy).

Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera?

Konsultanci ślubni zawodowo zajmują się organizowaniem ślubów i wesel. Organizują ich co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście w roku. Doskonale orientujemy się w rynku ślubnym – wiemy kogo warto zatrudnić na wesele, a których usługodawców najlepiej omijać z daleka. Wciąż się doskonalimy na bieżąco śledząc najnowsze trendy w branży. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy przewidywać ewentualne niemiłe niespodzianki i wiemy jak szybko i skutecznie im zaradzić. Dzięki zatrudnieniu konsultanta ślubnego Młoda Para zyskuje mnóstwo czasu, który sama musiałaby poświęcić na poszukiwania odpowiednich usług weselnych i ich wykonawców. Zyskuje nie tylko czas, ale też zdrowsze nerwy, ponieważ takie poszukiwania mogą okazać się bardzo stresujące i męczące. Ale co także bardzo ważne – mimo, że usługi Konsultanta Ślubnego są odpłatne, na organizacji ślubu i wesela z Wedding Plannerem można nawet zyskać pieniądze. Dzięki owocnej współpracy z podwykonawcami wypracowaliśmy sobie u wielu z nich atrakcyjne rabaty, które zawsze oddajemy naszym klientom.

Ile kosztują usługi konsultanta ślubnego?

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest przede wszystkim od zakresu obowiązków, jakie nam Państwo powierzycie (czy będzie to kompleksowa organizacja ślubu i weselaorganizacja pojedynczych elementów wesela czy tylko koordynacja ślubu i wesela), ale także od czasu jaki mamy na wykonanie zleconych nam prac oraz od stopnia ich skomplikowania. Dlatego nie da się jednoznacznie podać na stronie internetowej cennika usług konsultanta ślubnego, choć byłoby to dla wszystkich dużym ułatwieniem. Cena kompleksowej organizacji ślubu i wesela zaczyna się od 8900 zł i zazwyczaj parom udaje się mieścić w tej kwocie. Natomiast im większy stopień skomplikowania prac, tym bardziej cena może wzrastać. Dlatego kontaktując się z nami drogą elektroniczną warto od razu wypełnić i przesłać nam ankietę, która znajduje się na naszej stronie, a która pozwoli nam wycenić koszt naszej usługi w danym przypadku.

Istnieje też możliwość dostosowania naszej oferty do waszego budżetu – mówicie nam ile jesteście w stanie wydać na usługi konsultanta ślubnego, a my przedstawimy Wam co w ramach tej kwoty jesteśmy w stanie wykonać.

Jak wygląda koordynacja ślubu i wesela?

Jeśli koordynacja jest odrębnie wykupywaną usługą przez osoby, które same organizowały swój ślub i wesele, nasza praca zaczyna się od poznania wszystkich Waszych planów i założeń dotyczących tego dnia oraz omówieniu z Wami dokładnie wszystkich szczegółów. Następnie układamy dokładny scenariusz dnia, rozplanowany dosłownie co do minuty i spotykamy się z wybranymi przez Was usługodawcami, by omówić przebieg uroczystości. W dniu ślubu i wesela czuwamy zaś, by wszystko przebiegało według scenariusza, pomagamy gościom, koordynujemy pracę usługodawców – np. jesteśmy łącznikiem między kuchnią a zespołem muzycznym, dzięki czemu para młoda może się bawić zamiast odpowiadać na pytania o godziny wydawania posiłków. Przede wszystkim jeszcze jesteśmy odpowiedzialni za reagowanie na ewentualne nieprzewidziane sytuacje i radzenie im tak, by nikt nawet nie zauważył, że wydarzyło się coś niezgodnego z planem.

Czy możecie pomóc zorganizować ślub w plenerze?

To wszystko zależy czy ślub w plenerze ma być cywilny, czy kościelny. Polskie prawo od niedawna zezwala na zawieranie związków małżeńskich poza Urzędem Stanu Cywilnego, ale Kościół Katolickich nie zgadza się na udzielenie ślubu poza świątynią. W przypadku innych wyznań organizacja ślubu w plenerze bywa zdecydowanie łatwiejsza. Inną formą zawarcia związku małżeńskiego w plenerze, choć nie niosącą za sobą skutków cywilno-prawnych, jest przeprowadzenie ślubu humanistycznego.

W jakiej części Polski działacie?

Główna siedziba naszej agencji zajmującej się planowaniem wesel znajduje się w Krakowie, mamy także biuro w Bielsku-Białej. Organizujemy śluby i wesela w Krakowie, Zakopanem, w Bielsku-Białej, w Katowicach i okolicach wszystkich tych miast. Jednakże bardzo chętnie zorganizujemy uroczystość także w innej części kraju. Organizowałyśmy już wesela w Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie i Warszawie i robimy to z taką samą pasją i zaangażowaniem.

organizacja-wesel-lubny-impresariat-lubny-impresariat