fbpx
Ślubny Impresariat

Zaproszenia ślubne i papeteria

konsultant ślubny śląsk

Zaproszenia ślubne lub coraz popularniejsze Save the Date są pierwszą informacją dla gości o Waszym weselu. Dlatego muszą zachęcić do uczestnictwa w nim. W naszej ofercie znajduje się kilkaset wzorów zaproszeń – drukowanych, wycinanych laserowo czy wykonywanych ręcznie, eleganckich i z humorem. Ślubny konsultant opiekujący się Wami w czasie organizacji ślubu i wesela pomoże przy wyborze tekstu zaproszenia, ślubnego wiersza lub cytatu i dopilnuje projektu oraz wykonania. Jeśli zechcecie zajmiemy się także ich wysyłką i potwierdzaniem listy gości.

Zadbamy o to, by na każdym z weselnych stołów znalazły się tabliczki z nazwiskami gości i informacje o serwowanym tego dnia menu oraz upominek dla każdego z weselników (np. słodkie migdały). Przed wejściem do sali weselnej ustawimy specjalny „plan stołów”, by każdy mógł znaleźć swoje miejsce do siedzenia. Na butelkach z alkoholem zawiesimy modne weselne zawieszki, a po weselnym przyjęciu wyślemy gościom kartki z podziękowaniami.

Ponadto każdy z gości może otrzymać folder – przewodnik, w którym zapiszemy wszystkie niezbędne informacje na temat Waszego ślubu i wesela, np. plan dnia, mapki, numery telefonów, porady.

Miłą pamiątką dla Was będą wpisy Waszych gości w weselnej księdze gości, którą przygotujemy na czas wesela i zadbamy, by każdy zostawił w niej dla Was jakieś słówko.

 organizacja wesel kraków

Wszystkie zdjęcia na stronie pochodzą z realizowanych przez nas ślubów i wesel

zaproszenia-lubne-i-papeteria-lubny-impresariat