fbpx
Ślubny Impresariat

Wybór miejsca weselnego

konsultant ślubny śląsk

Udany ślub i wesele w dużej mierze zależą od miejsca, w jakim się odbywają. Dlatego wybór miejsca weselnego i miejsca na ceremonię jest jedną z naszych najważniejszych usług. Wyszukujemy takie, by spełniały oczekiwania narzeczonych odnośnie ich wymarzonego ślubu, a weselnym gościom gwarantowały wygodę oraz ucztę dla ciała i ducha.

Nasi konsultanci ślubni doradzają nie tylko przy wyborze lokalu, świątyni czy urzędu, ale także prowadzimy wszelkie uzgodnienia konieczne do zorganizowania wesela jak m.in. rezerwacja terminu, podpisywanie umów, doradztwo przy wyborze menu, ustalenia z dwujęzycznym duchownym.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt miejsc, w których warto zorganizować wesele. Są to zarówno lokale w stylu pałacowo-dworskim, góralskim, jak również sale weselne i sale bankietowe.

Organizujemy także przyjęcia plenerowe, na które zapewniamy całe zaplecze techniczne – namioty, parkiety, stoły, krzesła, toalety itd. Mamy własne namioty z wyposażeniem, dzięki czemu koszt organizacji przyjęcia jest niższy o wynajem namiotów.

Jeśli sala weselna nie zapewnia obsługi cateringowej, doradzimy przy wyborze firmy, która dostarczy posiłki na czas wesela. Zamówimy tort weselny i ciasta oraz dostarczymy wybrany przez Państwa alkohol.

wybr-miejsca-weselnego-lubny-impresariat