fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Zimowy ślub Moniki i Darrena

To Darren napisał do nas na Skypie. Pomimo, że to Monika jest Polką 🙂 I co zaskakujące, i co raczej rzadko się nam zdarza, to on w tym związku przejął stery. Planowali ślub w Polsce, we Wrocławiu. Szybko jednak dali się przekonać, że ich uroczystość – z wielu względów – powinna odbywać się w Krakowie. Myślę, że nie żałują 😉

konsultanci ślubni Kraków - organizacja wesel kraków

 Choć to nie pierwszy ślub i wesele, jakie kompleksowo organizowaliśmy, prawie wszystko, co z nim związane robiliśmy po raz pierwszy. Przede wszystkim był to nasz pierwszy zimowy ślub, pierwszy ślub w środku tygodnia, o dziwo pierwszy ślub w Bazylice Mariackiej w Krakowie i pierwsze wesele w restauracji Morskie Oko. Tym bardziej było to dla nas ekscytujące doświadczenie.

Monika i Darren przylecieli do Polski dwa dni przed uroczystością. Wtedy to właśnie spotkaliśmy się po raz pierwszy, ale ich uroczystość była już dopięta na ostatni guzik. Pozostało tylko spotkanie z księdzem, by omówić przebieg ślubu. Jeszcze nikt dotąd nie obdarzył nas aż takim zaufaniem! Wszystkie wcześniejsze ustalenia dokonywaliśmy mailowo lub przez Skype. Rodzinę i przyjaciół pary poznaliśmy dopiero w dniu ślubu. Wielu z nich zaskoczyła wiadomość, że w trakcie przygotowań nie spotkaliśmy się ani jeden raz.

Jedyna rzecz, która nie udała się tak, jak o tym marzyli, to śnieg. Niestety, w okresie świątecznym, choć było raczej zimno, nie spadł ani jeden płatek! (Choć kilka tygodni później Monika cieszyła się z tego faktu, bo wraz ze śniegiem w Krakowie pojawiły się dwudziestostopniowe mrozy).

organizacja wesela Kraków -

 Przecieranie szlaków okazało się bezbolesne i satysfakcjonujące. Ślub był piękny i wzruszający, a jego sceneria zapierała dech w piersiach, środek tygodnia nie przeszkodził gościom stawić się w komplecie, a restauracja spisała się na medal pod każdym względem. Koordynacja ślubu i wesela okazała się czystą przyjemnością. Tym większą kiedy obserwowało się tak prawdziwe, szczere i piękne uczucie, jakim darzy się tych dwoje.

organizacja wesel kraków
I smutno było nam, kiedy wyjechali.

organizacja ślubu Kraków - organizacja wesel kraków

Jeden komentarz do “Zimowy ślub Moniki i Darrena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zimowy-lub-moniki-i-darrena-lubny-impresariat