fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Weselny melting pot

Weselny sezon 2015 r. oficjalnie już otwarty, ale my wracamy jeszcze wspomnieniami do ubiegłorocznych realizacji.

Sezon weselny 2014 r w Krakowie obfitował w naprawdę cudowne imprezy. W czerwcu mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach do prawdziwie międzynarodowego wesela w Krakowie.

Prawdziwy weselny melting pot. Młoda Para poznała się przypadkiem we Włoszech. I nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że Ona – z pochodzenia Polka, urodzona i wychowana w Wielkiej Brytanii, mieszkała wtedy w Katarze. On – z pochodzenia pół Francuz, pół Filipińczyk – mieszkał w gorącym Miami. Tak samo pomieszani byli więc i weselni goście 😉 Nie zabrakło przedstawiciela żadnego kontynentu 😉weselny dzień w Krakowie

Ślub Młodej Pary odbył się w samym sercu Krakowa – w Bazylice Mariackiej. Wzruszające momenty zapewnili wszystkim śpiewająca pięknym głosem sopranistka oraz najbliżsi czytający psalmy i modlitwy.

konsultant weselny Kraków

Po ceremonii nie obyło się bez tradycyjnej przejażdżki dorożką wokół Rynku, atrakcyjnej szczególnie dla dzieci z otoczenia Młodej Pary.

orszak weselny

Może nie tradycyjnie polskie ;), ale na pewno bardzo udane wesele także odbywało się w obrębie Rynku Głównego. Nicola i Fabrice, bardzo dziękujemy, że wybraliście właśnie nas do zorganizowania swojego ślubu i wesela.

stół weselny

tort weselny

pokaz weselny

Ps. Mamy informacje, że w ciągu minionego roku w słonecznym Miami pojawił się nowy członek rodziny 😉

Ślubny Impressariat

O innym weselu w Krakowie możecie poczytać tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

weselny-melting-pot-lubny-impresariat