fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Wesele z pudełkiem zgody

ślub na dobre i na złe

Ślub to moment, w którym poprzez wypowiedzenie słów przysięgi obiecujecie sobie być razem na zawsze, w zdrowiu i w chorobie, w zgodzie, a także w kłótni. W tym wspaniałym, pełnym miłości dniu ciężko wyobrazić sobie, że kiedykolwiek mielibyście się o coś pokłócić, prawda? Ale bądźmy szczerzy, na pewno kiedyś się to wydarzy. Wcale nie musi być to złe dla Waszego związku, może się wręcz okazać oczyszczające i zdrowe. Ale może przyjść taki moment, kiedy będziecie musieli sobie przypomnieć dlaczego się w sobie zakochaliście…

prezent ślubny - planowanie wesela kraków

prezent ślubny dla samych siebie – pudełko zgody na czarną godzinę

Prezent ślubny możecie zrobić sobie sami na wypadek takich kiepskich chwil. Przed Waszym wielkim dniem przygotujcie drewniane pudełko, wino lub inny lubiany przez Was alkohol oraz dwa kieliszki. Niech każde z Was napisze list miłosny, w którym opiszecie swoje uczucia, wyjaśnicie czemu to właśnie ta osoba stanie z Wami na ślubnym kobiercu i co cenicie w sobie najbardziej. Tylko pamiętajcie! Nie pokazujcie sobie tych listów!

 Wesele to właśnie czas na Waszą intymną ceremonię. Włóżcie butelkę, kieliszki oraz zamknięte listy miłosne do pudełka i na zmianę wbijajcie po gwoździu, tak by szczelnie zamknąć pudełko. Następnie możecie ustalić, że otworzycie pudełko na 15, 20 lub dowolną ważną rocznicę ślubu czy inną okazję. Jeśli jednak zdarzą się w Waszym wspólnym życiu trudne dni, kiedy zaczniecie wątpić w swoje uczucia, otwórzcie pudełko!

Obrączki, pyszne wino i piękne słowa współmałżonka przypomną Wam, dlaczego podjęliście decyzję, by na zawsze być razem. Spójrzcie na siebie, odtwórzcie w pamięci ten wspaniały dzień i nie dajcie negatywnym emocjom zniszczyć tego, co zbudowaliście.

Sama ceremonia jest pięknym elementem weselnym i może zostać dowolnie urozmaicona zgodnie z upodobaniami partnerów. Niech będzie symbolem Waszej miłości i motywacją do dbania o drugą osobę przez całe życie, dokładnie tak jak w tym wyjątkowym dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wesele-z-pudekiem-zgody-lubny-impresariat