fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Wedding planner z Wrocławia w Ameryce

Organizacja wesela po amerykańsku – konsultant ślubny w poszukiwaniu inspiracji

Organizacja wesela i praca jako konsultant ślubny (lub jak kto woli – wedding planner) to nie tylko planowanie, organizacja, terminowość czy kreatywność. To również umiejętność czerpania nowych inspiracji z miejsc, w których się znajdujemy. Inspiracje czerpiemy np. z natury, okoliczności, ludzi i kultury. W ostatnim miesiącu wybrałam się na wyprawę po USA. Teoretycznie miała ona charakter tylko podróżniczy, ale – nie zapominając o mojej pasji, a tym samym pracy, starałam się wyciągnąć z tej wyprawy jak najwięcej dla WAS – naszych klientów. Dla osób, które planują z nami swoje wesele. Okazało się że moja przygoda wniosła wiele….

Fotografia ślubna – tylko plener

Fotografia ślubna jest jedną z najlepszych pamiątek ze ślubu i wesela. Często Młoda Para korzysta ze zdjęć wykonywanych w plenerze. Pałace, zamki, mosty, ogrody stały się dość, powiedziałabym… oklepane. Ameryka, dzięki swojej zróżnicowanej naturze i widokom, zmieniła moje postrzeganie wyjątkowych zdjęć w plenerze. Bo zdjęcia ślubne zostają na zawsze. A chwile mające związek z dniem ślubu warto uwiecznić. Jeżeli podróż do Ameryki może okazać się zbyt kosztowna, albo zabranie fotografa w podróż jest niemożliwe, podobne miejsca możemy znaleźć także w Polsce. A taka sesja to nie tylko wyjątkowa pamiątka, ale również niezwykła przygoda.

wedding planner wrocław - konsultant ślubny śląsk

konsultant ślubny wrocław - konsultant ślubny śląsk

organizacja ślubu wrocław

konsultanci ślubni wrocław

Suknia ślubna – nietuzinkowa

Suknia ślubna w USA jest na pewno inna niż w Polsce. Amerykanie to ludzie słynący z różnorodności na wielu płaszczyznach życia. Jak się okazało, również w kwestii ślubnego ubioru. Spacerując ulicami San Francisco, natknęłam się na sesje zdjęciowe Młodych Par. I wśród kilkunastu Pań Młodych nie spotkałam żadnej w białej sukni. Większość sukien ślubnych fasonem przypominała klasyczną „księżniczkę”, ale ich kolory…! Od blado-żółtego przez brzoskwiniowy, po jaskrawozielony i granatowy. Suknie ślubne generalnie były bardzo obfite i strojne, ale na pewno nie białe. I wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że suknia ślubna nie musi biała. Nie wiem, czy taka moda przyjęłaby się u nas (choć mam nadzieję że tak). Jest to na pewno świetna alternatywa dla naszych Pań Młodych, które biorą ślub po raz drugi lub po za kościołem. Te sukienki ślubne są równie piękne, nietuzinkowe i z pewnością robią ogromną wrażenie.

suknia ślubna - organizacja wesel kraków

Konsultant ślubny poleca – ślub w Las Vegas

Jako profesjonalny konsultant ślubny i wedding planner, który stawia na elegancję i piękno, nie spodziewałam się, że „kiczotwate” miasto, a już na pewno nie tzw. „szybkie śluby”, mogą mnie zachwycić. Zawsze traktowałam je jak przypadkowe, pozbawione romantyzmu i raczej kończące się szybkim i łatwym rozwodem. Zmieniłam zdanie. Pod warunkiem, że nie trafimy na byle jaką kapliczkę ślubów i nie będzie to ślub pod wpływem chwili, może być to wyjątkowa uroczystość. System ślubów w Las Vegas jest bardzo rozwinięty i prężnie działa. Planowanie ślubu i wesela jest uproszczone. W ciągu zaledwie jednego dnia można zorganizować „mini ślub”. I co najważniejsze – ten ślub będzie honorowany na całym świecie. Więc jeśli ktoś nie chce tradycyjnego ślubu i wielu gości, woli spędzić ten dzień tylko w otoczeniu najbliższej mu osoby, a przy okazji przeżyć niezwykłe chwile w Las Vegas, to jest to dla niego doskonała alternatywa. A przy okazji zdjęcia ślubne i plenerowe będą, jak już wspominałam, nietuzinkowe.

konsultant ślubny wrocław

3 komentarze do “Wedding planner z Wrocławia w Ameryce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wedding-planner-z-wrocawia-w-ameryce-lubny-impresariat