fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Walentynki – dziesięć zasad udanego wieczoru

Walentynki już jutro. Nie każdy wie co zrobić, by uczcić ten dzień we właściwy, ale nieprzesadzony sposób. Poniżej dziesięć sprawdzonych zasad, jakie powinny przyświeca Wam w tym czasie.

Po pierwsze – pomysł

Dobry pomysł na walentynki to podstawa udanego wieczoru. Najlepiej powstaje z dobrze dobranej inspiracji. Inspiracji zasięgamy np. ze wspólnego hobby, z ulubionej muzyki, zainteresowań ukochanej osoby oraz najnowszych trendów sztuki kulinarnej.

konsultant ślubny kraków

Po drugie – wywiad

Musisz znać preferencje ukochanej osoby. Jeśli nie, to zrób wywiad środowiskowy, by dowiedzieć się co sprawiłoby jej przyjemność.

Po trzecie – pozytywne nastawienie

Nie traktuj wieczoru walentynkowego jak największego koszmaru, który wymaga wielkiego wysiłku i drogich prezentów. Nastaw się pozytywnie i myśl o dobrej zabawie. Jeśli coś ci nie wyjdzie to znaczy, że właśnie tak miało być 🙂

Po czwarte – element zaskoczenia

Podziel wieczór, a najlepiej dzień walentynkowy, na etapy. Buduj napięcie i wprawiaj ukochaną osobę w niezwykły nastrój. Wyślij kwiaty pocztą kwiatową z samego rana, wysyłaj romantyczne smsy albo przygotuj śniadanie do łóżka. Elementy zaskoczenia możemy dobrze powielać co kilka godzin. Nie przesadzaj jednak z ilością, bo najważniejszy jest punkt kulminacyjny całego wieczoru.

Po piąte – podgrzewaj nastrój

Wysyłaj wiadomości o miłej lub tajemniczej treści 😉

konsultant ślubny kraków

Po szóste – nie eksperymentuj

Jeśli robisz coś po raz pierwszy (kolacja, prezent itp.) na kilka dni wcześniej zrób próbę. Jeśli chcesz samodzielnie ugotować coś w domu przygotuj sprawdzony przepis. Jeśli zabierasz ukochaną osobę do restauracji, wybierz się tam wcześniej, sprawdź obsługę i menu. Prezenty zamawiaj z wyprzedzeniem. Zlecenia na dostawę kwiatów też zaplanuj kilka dni przed.

Po siódme – budowanie atmosfery

Atmosfera to wy, ale dobrym dodatkiem (jeśli lubicie) jest dobra muzyka i świece.

Po ósme – nie działaj egoistycznie

Podczas planowania walentynek niech twoją myślą przewodnią będzie, zachwyt ukochanej osoby. Jeśli wybieracie się do kina to na film, o którym wiesz na pewno, że spodoba się wam obojgu lub na który twoja druga połówka chciałaby się wybrać.

Po dziewiąte – kreatywność

Nie szukaj tylko sztampowych rozwiązań. Myśl o czymś nietuzinkowym. Może wspólny skok na bungee, wizyta w SPA, wyjazd w góry. Każdy pomysł będzie dobry jeśli zastosujesz się do powyższych zasad.

Po dziesiąte – bawcie się dobrze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

walentynki-dziesi-zasad-udanego-wieczoru-lubny-impresariat