fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Kurs konsultanta ślubnego w promocji na Święta

Kurs konsultanta ślubnego online za połowę ceny

Święty Mikołaj zawitał także do naszej ślubnej agencji i zostawił kupony zniżkowe na kurs konsultanta ślubnego on-line. Czyż to nie wspaniała wiadomość? Każdy, kto do 20 grudnia zapisze się i potwierdzi uczestnictwo w kursie może się z nami umówić na dowolny termin, w którym będzie chciał zdobyć niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy jako wedding planner.

Kurs on-line jest wygodną formą szkolenia. W wygodnym fotelu, w każdym miejscu na kuli ziemskiej pochłoniecie garść ważnych i istotnych informacji. Na pewno chcecie wiedzieć jak rozpocząć pracę konsultanta ślubnego, co najważniejsze jest na początku działalności, jak zdobyć pierwszego klienta, w jaki sposób rozmawiać z właścicielem restauracji, fotografem, muzykami, florystami. W jaki sposób załatwić formalności ślubne, jakie są niezbędne dokumenty i terminy. I w końcu, jakie kwestie należy zawrzeć w umowie z klientem. Wszystkie te tematy poruszamy w czasie naszych szkoleń on-line. Po ukończeniu szkolenia otrzymacie oczywiście certyfikat zaświadczający ukończenie kursu, materiały szkoleniowe w formie drukowanej lub elektronicznej (do wyboru), wzory kosztorysów, zarysy umów oraz nasze wsparcie przez pierwszy okres prowadzenia działalności.

Osoby, które tę podstawową wiedzę mają już opanowaną, mogą skorzystać z drugiego poziomu wtajemniczenia w zawodzie, czyli zdobyć dodatkowe informacje bardzo cenne w naszej pracy. Mogą to być osoby, które już od jakiegoś czasu prowadzą swoją działalność jako konsultant ślubny lub ukończyły pierwszy stopień kursu i chcą kontynuować naukę. Drugi stopień prowadzony jest zazwyczaj tydzień po pierwszym, ale jeśli kursanci nie są związani obowiązkami zawodowymi, możemy zorganizować kontynuację od razu w poniedziałek. W ten sposób na świeżo utrwala się wiedza i jest okazja do zadawania pytań, które pojawiły się po pierwszym etapie kursu.

Kurs na konsultanta ślubnego organizowany przez Ślubny Impressariat jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako kurs spełniające wszystkie warunki rzetelnego przekazywania wiedzy i umiejętności potrzebnych osobom, które zaczynają pracę w zawodzie wedding plannera.

Wszystkie informacje na temat kursu, program, cennik i formularz zapisów znajdziecie na stronie kursu

kurs konsultanta śłubnego - konsultant ślubny kurs

Jeden komentarz do “Kurs konsultanta ślubnego w promocji na Święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kurs-konsultanta-lubnego-w-promocji-na-wita-lubny-impresariat