fbpx
Ślubny Impresariat

Succes page lead magnet

wedding planner

Dziękuję! Naprawdę strasznie się cieszę!

Cześć!

Już jesteś na mojej liście mailingowej i teraz już tylko wyczekuj moich newsletterów 🙂

Cieszę się, że jesteś i że chcesz od czasu do czasu czytać, o czym chciałabym Ci opowiedzieć. Mam nadzieję, że pomogę Ci bezstresowo zorganizować cudowny ślub i wesele. Dodaj mój adres mailowy b.pekala@slubnyimpresariat.pl do listy zaufanych nadawców, żeby moje maile nie trafiały do spamu zanim zdążysz je przeczytać.

Kim jestem?

Mam na imię Bożena. 10 lat temu, z pasji do organizowania eventów i uwielbienia dla pięknych przyjęć oraz ku uciesze wychodzących lawinowo za mąż przyjaciółek, założyłam firmę, która zajmuje się doradzaniem przy organizacji ślubu i wesela. Nigdy nie pomyślałabym, że będzie to trwało 10 lat i ewoluuje do takiego etapu, że będę właścicielką jednej z największych polskich agencji weddingowych i że będzie się mnie nazywać ekspertem w tej dziedzinie.

A Ty? Kim jesteś? 

Domyślam się, że skoro szukałaś/łeś harmonogramu organizacji ślubu i wesela, to pewnie jesteś przyszłą Panną Młodą lub Panem Młodym. Jeśli są jakieś zagadnienia dotyczące organizacji ślubu, o których mogłabym dla Ciebie napisać, daj mi znać. Tymczasem łap harmonogram i ciesz się przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu.

Dzięki i do następnego razu!

Bożena

Kliknij tu aby pobrać obiecany harmonogram

 

succes-page-lead-magnet-lubny-impresariat