fbpx
Ślubny Impresariat
Przykładowe realizacje

Wesele plenerowe

Jeziora, morze, łąki, pola, lasy i górskie wzniesienia – Polska oferuje to wszystko. Każda z tych scenerii może być tłem ślubu w plenerze. Naturalną konsekwencją zaś jest wesele plenerowe.

Do przeprowadzenia ceremonii idealna jest zadaszona altanka, przyozdobiona świecami i świeżymi kwiatami. Goście usadzeni w rzędach krzeseł skupieniu wysłuchać mogą ślubnej przysięgi. Przyjęcie weselne odbywa się pod zadaszeniem, np. białym namiotem, gdzie przy elegancko nakrytych stołach goście smakują potrawy dowolnie wybranej kuchni świata, a na drewnianym parkiecie bawią się i tańczą do białego rana.

Koszt organizacji wesela plenerowego na ok. 100 gości mieści się w przedziale 80 000 – 100 000 zł i zawiera wynajem namiotu, zaplecza sanitarnego, menu, napoje, alkohol, tort, ciasta, dekorację bukiety, koszty ślubnego pojazdu, zespołu fotografa, video i noclegów dla gości. Nie zawiera dodatkowych atrakcji typu pokazy sztucznych ogni oraz kosztów ślubnej stylizacji, zaproszeń i wynagrodzenia jakie pobierają konsultanci ślubni.

wedding planner Poland - planowanie wesela kraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wesele-plenerowe-lubny-impresariat