fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Odkryj jak skorzystać z usług konsultanta ślubnego i zaoszczędzić spore pieniądze

Czy wiecie czym jest Black Friday? To ostatni piątek listopada, w który ceny towarów oferowanych w sklepach drastycznie spadają. Tylko na ten jeden, jedyny dzień w roku. To długie kolejki przed sklepami na długo przed ich otwarciem, dłuższe niż kolejki przed Lidlem, kiedy sprzedają w nim Crocsy. Walka o towar na półkach i walka przy kasach. Ale to tylko jedna strona medalu.

Zbliża się Boże Narodzenie i sezon prezentowy. Czy wiesz, że co piąty Polak zadłuża się, by obdarować swoich najbliższych na święta? Na prezenty tylko dla najbliższych osób wydajemy średnio pół tysiąca złotych. Tymczasem święta to nie tylko prezenty, ale także koszty suto zastawionych stołów i świątecznych wyjazdów. Co drugi Polak z powodu braku funduszy spędza Sylwestra w domu. Najczęstsze noworoczne postanowienie po „schudnę i będę dbać o formę”, to nauczę się oszczędzać. Korzystając z czarnopiątkowych wyprzedaży dajemy sobie możliwość obniżenia wydatków związanych ze świątecznymi prezentami, a tym samym odłożyć trochę kasy na wydatki w nowym roku.

planowanie wesela kraków

A jak zaoszczędzić przed świętami?

Black Friday, czyli nasz polski Czarny Piątek odbywa się cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Czyli tuż przed końcem roku. Wielkie czyszczenie magazynów w Czarny Piątek umożliwia więc wyprzedaż starych modeli i robi miejsce dla nowych kolekcji i modeli.

My także od sezonu 2017 r. planujemy wielkie zmiany i nową ofertę. A ponieważ lubimy wyzwania i nowe doświadczenia dajemy Wam możliwość skorzystania z jeszcze obowiązującej oferty w nieprawdopodobnie niskich cenach, bo nawet do 80%.

Czy wiesz, że wg badań psychiatrów Thomasa Holmesa i Richarda Rahe, ślub i wesele należą do jednego z pięciu najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka, zaraz po takich zdarzeniach jak utrata pracy czy śmierć kogoś bliskiego? Wiemy, że bardzo chcesz mieć bajkową uroczystość, dopiętą na ostatni guzik, długo i mile wspominaną przez gości, a jednocześnie napawa Cię strach, czy wszystko wyjdzie tak, jakbyś . Nie jesteś jedyna. Takie uczucie towarzyszą każdej młodej parze. Jest to jedna z najczęstszych powodów, dla których młode pary decydują się skorzystać z usług konsultanta ślubnego.

Ile kosztuje organizacja wesela?

To najczęściej zadawane sobie przez narzeczonych pytanie. Organizacja ślubu i wesela, nawet tego skromnego i kameralnego wiąże się ze sporymi wydatkami, a dodatkowo zżera sporo nerwów. A my właśnie mamy szalony pomysł, by Wam pomóc to wszystko ogarnąć za bezcen.

A jeśli jeszcze wahasz się czy wziąć udział w szkoleniu na konsultanta ślubnego, wiedz, że nigdy więcej kurs nie będzie prowadzony w takiej cenie. Zapisując się na szkolenie w Czarny Piątek musisz jedynie podać unikalny kod, który znajdziesz w regulaminie i na grudniowe szkolenie w Krakowie przyjedziesz w cenie materiałów szkoleniowych.

Nasza propozycja dotyczy wyłącznie usług zakupionych* w czasie tego jednego niepowtarzalnego dnia.

planowanie wesela kraków

Zakup* naszą ofertę właśnie w Czarny Piątek, by uzyskać nawet 80% rabatu na wybrane usługi.

Rabaty:

Porady dla osób samodzielnie organizujących ślub – 80%

Szkolenie na konsultanta ślubnego termin grudniowy – 50%

Organizacja ślubu i wesela: 60%

*Przez zakup rozumie się podpisanie umowy na usługi lub rejestrację na kurs z wykorzystaniem kodu promocyjnego,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odkryj-jak-skorzysta-z-usug-konsultanta-lubnego-i-zaoszczdzi-spore-pienidze-lubny-impresariat