fbpx
Ślubny Impresariat
koncepcje

Królewskie wesele

królewskie wesele

Któraż dziewczyna choć raz nie zamarzyła o tym, by choć na chwilę stać się księżniczką i zamieszkać w pałacu. Marzenie można ziścić organizując królewskie wesele. Wesele w stylu królewskim, zorganizowane w zamku lub pałacu daje taką możliwość.

W dawnych czasach Polskę zamieszkiwało wielu książąt i hrabiów, a każdy z nich miał własny zamek lub pałac. Pozostałości po księstwach i hrabstwach bardzo często służą dziś jako hotele i restauracje, w których zorganizować można królewskie wesele. Wokół Krakowa znajduje się co najmniej kilkanaście tego typu obiektów. Co ciekawe, każdy z nich znacznie różni się od drugiego i w zasadzie nie istnieją dwa, które byłyby w tym samym stylu. Dlatego chcąc wybrać właściwy, trzeba przygotowac się na wycieczkę krajoznawczą.

Styl i urok

Wesele w pałacu na pewno wyróżnia się bardzo eleganckim stylem i podniosłą atmosferą. Eleganckie, dostojne i ekskluzywne wnętrza zamków i pałaców zapierają gościom dech w piersiach i dodają splendoru każdej imprezie. a takim przyjęciu nie może zabraknąć eleganckiej oprawy muzycznej np. w wykonaniu kwartetu smyczkowego towarzyszącego w czasie obiadu. Wykwintne wnętrza, piękne dekoracje, elegancka zastawa stołowa wymagają także wykwintnych dań. W kuchni polskiej nie brakuje także posiłków, którym swoich gości podejmowali królowie. Koszt organizacji wesela w zamku lub pałacu nie odbiega znacząco od kosztów organizacji przyjęcia w innych miejscach, choć trzeba się liczyć z tym, że pomiędzy samymi pałacami oferta cenowa może być znacząco różna. Jednakże przyjęcie w stylu królewskim na ok. 100 osób może kosztowac już od 55 000 zł (kwota zawiera: koszty ślubu i jego oprawy, koszty organizacji wesela (menu, napoje, alkohol, tort, ciasta), dekorację kościoła, sali, samochodu, bukiety, koszty ślubnego pojazdu, zespołu fotografa, video) i noclegów dla gości. Nie zawiera dodatkowych atrakcji typu pokazy sztucznych ogni oraz kosztów ślubnej stylizacji i zaproszeń i wynagrodzenia dla wedding plannera.

Przeczytaj na naszym blogu jak wyglądało królewskie wesele Jolanty i Stephana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

krlewskie-wesele-lubny-impresariat