fbpx

hawajskie party na urodziny

Jak już pewnie wiecie, Ślubny Impressariat zajmuje się nie tylko organizacją ślubów i wesel. Świetnie spisujemy się także w organizacji innych – mniejszych lub większych – eventów. Dziś pokazujemy nasze hawajskie party.

Od pomysłu do realizacji. W ubiegłym tygodniu Ola – konsultantka ślubna, która w naszej firmie organizuje wesela we Wrocławiu – zorganizowała wyjątkowe, bo 30. urodziny jeszcze bardziej wyjątkowej klientki, która to z kolei na swoją imprezę przyleciała aż z Londynu.

W rodzinnym gronie, na tarasie pod namiotem, odbyło się hawajskie party. Motyw Hawajów przewijał się przez wszystkie elementy imprezy: zarówno w dekoracjach, oprawie muzycznej, tańcach, menu, jak i koktajlach!! Każdy z gości otrzymał na powitanie hawajskie kwiaty i gadżety. Było coś i dla maluchów, i dla dorosłych. Mimo największych obaw o pogodę (bo generalnie w owym czasie głównie padał deszcz), ta dopisała w najlepszym tego słowa znaczeniu. W trakcie całej imprezy klientce towarzyszył profesjonalny fotograf i uwieczniał jej urodzinowe hawajskie party. Dzięki uprzejmości rodziny można też było dla solenizantki stworzyć wyjątkową niespodziankę w postaci prezentacji zdjęć z życzeniami od całego naszego zespołu.

organizacja eventu

organizacja eventu

organizacja eventu

organizacja eventu

hawajskie party

organizacja eventu

organizacja eventu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hawajskie-party-na-urodziny-lubny-impresariat