fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

hawajskie party na urodziny

Jak już pewnie wiecie, Ślubny Impressariat zajmuje się nie tylko organizacją ślubów i wesel. Świetnie spisujemy się także w organizacji innych – mniejszych lub większych – eventów. Dziś pokazujemy nasze hawajskie party.

Od pomysłu do realizacji. W ubiegłym tygodniu Ola – konsultantka ślubna, która w naszej firmie organizuje wesela we Wrocławiu – zorganizowała wyjątkowe, bo 30. urodziny jeszcze bardziej wyjątkowej klientki, która to z kolei na swoją imprezę przyleciała aż z Londynu.

W rodzinnym gronie, na tarasie pod namiotem, odbyło się hawajskie party. Motyw Hawajów przewijał się przez wszystkie elementy imprezy: zarówno w dekoracjach, oprawie muzycznej, tańcach, menu, jak i koktajlach!! Każdy z gości otrzymał na powitanie hawajskie kwiaty i gadżety. Było coś i dla maluchów, i dla dorosłych. Mimo największych obaw o pogodę (bo generalnie w owym czasie głównie padał deszcz), ta dopisała w najlepszym tego słowa znaczeniu. W trakcie całej imprezy klientce towarzyszył profesjonalny fotograf i uwieczniał jej urodzinowe hawajskie party. Dzięki uprzejmości rodziny można też było dla solenizantki stworzyć wyjątkową niespodziankę w postaci prezentacji zdjęć z życzeniami od całego naszego zespołu.

organizacja eventu

organizacja eventu

organizacja eventu

organizacja eventu

hawajskie party

organizacja eventu

organizacja eventu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hawajskie-party-na-urodziny-lubny-impresariat