fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Cztery nietypowe wesela

Coraz więcej osób pragnie, by organizacja wesela i uroczystości ślubne były niepowtarzalnym przeżyciem zarówno dla Młodej Pary, jak i dla zaproszonych gości. Przecież to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu! 🙂

Ostatnimi czasy ta stara prawda zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Przyszli małżonkowie prześcigają się w wynajdowaniu najbardziej nawet niezwykłych miejsc weselnych, a ich pomysłowość zdaje się nie mieć granic. Jeśli i Wy marzycie o wyjątkowej scenerii i magicznej atmosferze podczas ślubu, z pewnością zaciekawią Was prezentowane poniżej recepty na niezapomnianą uroczystość. A może znajdziecie tutaj inspirację dla własnych pomysłów? Zapraszamy do lektury!

Modernistyczna przestrzeń
Jedną z najbardziej nietypowych lokalizacji weselnych z pewnością jest stara hala fabryczna. Wydawałoby się, że nie ma bardziej nieodpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne – tego typu sceneria jest zaprzeczeniem wszystkiego, co kojarzy nam się z uroczystościami ślubnymi. I właśnie dlatego wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie! Dla wielu z Was zaskoczeniem będzie fakt, że przyjęcia w opuszczonych halach fabrycznych nie są bynajmniej mroczne. Wręcz przeciwnie – perfekcyjna organizacja uroczystości to gwarancja sukcesu. Nietypowa oprawa weselna nosi znamiona ekskluzywności, swoistego artyzmu. Aranżacje pozbawione przesłodzonych akcentów cieszą się współcześnie dużym uznaniem.

organizacja wesela kraków

Romantyczna sceneria
Dla większości par wesele w opuszczonej fabryce lub w hangarze to coś, co nie mieści się w głowie. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań będą jednak zachwyceni przyjęciem zorganizowanym na plaży. Przyjemne skojarzenia, wakacyjny, urlopowy nastrój to idealny „podkład” pod udane wesele. Piękna sceneria i kojący widok wody sprawiają, że uroczystość nabiera romantycznego rysu. Jednocześnie nie ma w tym ani krzty kiczu. Jeżeli zależy Wam na wyjątkowo eleganckim charakterze Waszego święta, taka oprawa sprawdzi się wyśmienicie.

organizacja wesela kraków

Luksusowy rejs

Uroczystości organizowane nad wodą na długo zapadają w pamięć Młodej Parze i zaproszonym gościom. A gdyby przyjęcie weselne odbyło się na statku lub jachcie? Najczęściej nowożeńcy świętują wówczas w kameralnym gronie, jednak na pewno nie skromnie! Wielu osobom zależy, by dzień ślubu kojarzył się z pewnym luksusem. Niewątpliwie wesele połączone z rejsem gwarantuje niezapomniane przeżycia.

organizacja wesela kraków

Podróż w czasie
Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się śluby i wesela stylizowane. Szczególnie modne są uroczystości w stylu retro. Nietrudno osiągnąć efekt podróży w czasie – odpowiednio dobrane stroje, pojazdy i sala weselna to drobne cegiełki budujące niepowtarzalną atmosferę. To samo dotyczy przyjęć organizowanych na zamkach i w pałacach. Efektowny pokaz walk rycerskich odtworzony przez grupę zajmującą się rekonstrukcjami historycznymi z pewnością uświetni taką uroczystość.

organizacja wesela kraków

Dzień ślubu i wesela powinien być jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu, spełnijcie zatem swoje marzenia! Trudno dziwić się współczesnym Parom Młodym, że rezygnują ze stereotypowej organizacji ślubu i wesela. Warto pamiętać, że nawet najbardziej nietypowa weselna lokalizacja nie wyklucza eleganckiego charakteru uroczystości.

Zobaczcie także różne możliwe koncepcje w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery-nietypowe-wesela-lubny-impresariat