fbpx
Ślubny Impresariat
Blog

Co zamiast kwiatów na ślub?

Kwiaty to najpopularniejszy dodatek do prezentu ślubnego dla Młodej Pary. Jeśli jednak poszukujecie lepszego sposobu na spożytkowanie pieniędzy swoich gości, a zarazem chcecie wykazać się kreatywnością, projekt Ślub Pełen Miłości jest dla Was. Sprawdźcie dlaczego.

ślub pełen miłości - organizacja wesela kraków

Urodziny, imieniny, dzień matki, dzień kobiet, rocznica ślubu i zaręczyn – jest tyle pięknych okazji by dawać kwiaty. Ślub to dzień, kiedy powinien królować jeden bukiet – bukiet Panny Młodej. Ma to również swój praktyczny wymiar. Nie musicie zastanawiać się co zrobić z kilkudziesięcioma bukietami, które i tak zaraz zwiędną i nic po nich nie zostanie.

Zaskocz gości

Ślub to nie formalność czy ceremonia, ale prawdziwe święto miłości. Możecie uczcić ten dzień organizując akcję dobroczynną, która na długo zapadnie w pamięci Waszej i Waszych gości. Ślub Pełen Miłości to wyjątkowy projekt, który zaprasza Pary Młode do pokazania piękna łączącego je uczucia. To prostsze niż myślicie! Decydując się na udział w akcji wystarczy poprosić gości, by zamiast ofiarowania kwiatów dołączyli do zbiórki na rzecz dzieci lub rodzin w potrzebie.

ślub pełen miłości

Wyjątkowy ślub w 3 krokach:

1. Wejdźcie na stronę www.slubpelenmilosci.pl i zgłoście się, wypełniając krótki formularz.
2. Wybierzcie stylowe materiały do zbiórki, które otrzymacie za darmo i dodajcie je do zaproszeń na ślub.
3. Przekażcie zebrane środki na rzecz potrzebujących i bądźcie dumni z tego, jak procentują.

Zgłaszając się do akcji sami zdecydujecie kogo wesprzeć poprzez zbiórkę. Podopieczni Akademii Przyszłości to dzieci, które nie wierzą w siebie i zmagają się ze szkolnymi porażkami, którym Akademia pomaga przejść od porażki w szkole do sukcesu w życiu. W ramach Szlachetnej Paczki można pomóc rodzinom w potrzebie, którym Paczka daje impuls do zmiany życia na lepsze.

ślub pełen miłości - organizacja wesela kraków

Celebryci już wspierają

Inicjatorem akcji Ślub Pełen Miłości jest Stowarzyszenie WIOSNA, jedna z największych organizacji pozarządowych. To jedyny taki projekt ślubny, w którym miłość znajduje wyraz w mądrym pomaganiu.

Para, które decyduje się na udział w projekcie otrzymuje za darmo eleganckie materiały do przeprowadzenia zbiórki. Wśród nich do wyboru są również te zaprojektowane przez Violę Piekut. Jej receptą na piękno w tym dniu jest nie tylko wspaniała suknia ślubna, ale piękno wewnętrzne. Dlatego słynna projektantka zaangażowała się w akcję i zaprojektowała unikalną skarbonkę i wizytówki.

ślub pełen miłości - organizacja wesela kraków

Jeśli jesteście jeszcze przed sakramentalnym „tak” i chcecie podjąć trafną decyzję – weźcie udział w akcji Ślub Pełen Miłości. To wyjątkowy projekt, który sprawi, że dzień ślubu będzie jeszcze szczęśliwszy.
Dowiedzcie się więcej: www.slubpelenmilosci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

co-zamiast-kwiatw-na-lub-lubny-impresariat