Współpraca z konsultantem ślubnym

organizacja wesel kraków

Jak przebiega współpraca z konsultantem ślubnym? Przez cały czas organizacji ślubu i wesela nasi konsultanci ślubni są z Państwem. Osobiście lub – jeśli to niemożliwe – na odległość. Omawia każdy szczegół i udziela porad, tak by zaoszczędzić Wasz czas i nerwy, a jednocześnie sprawić, by ceremonia ślubna była taką, o jakiej zamarzyliście, a organizacja wesela długo wspominana przez zaproszonych gości.

W każdym przypadku opiekujący się Państwem wedding planner przedstawia kilka możliwości do wyboru. Oferty poparte są wizualizacjami, zdjęciami, materiałami demonstracyjnymi lub próbnikami (w zależności od rodzaju usługi). Ostateczny wybór należy zawsze do Was.

Na każdym etapie współpracy służymy pomocą i radą. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa ślub i wesele spełniał wszystkie oczekiwania.

W Państwa imieniu konsultant ślubny podpisuje umowy z podwykonawcami (chyba, że wyraźnie życzą sobie Państwo inaczej). Od początku współpracy czuwa nad budżetem, na bieżąco dokonując niezbędnych kalkulacji.

Do momentu podpisania umowy z naszą agencją ślubną nie przedstawiamy szczegółów ofert pozwalających na identyfikację naszych partnerów (nazwy, adresy, nr telefonów, adresy stron www). Od momentu podpisania umowy przekazujemy już wszystkie niezbędne dane.

Doskonale radzimy sobie w pracy na odległość. Większość naszych klientów to pary mieszkające za granicą. W takich przypadkach, jeśli spotkania są niemożliwe, korzystamy z e-maili, telefonów, skype’a lub innych komunikatorów.