Konsultant ślubny – kto to taki

konsultant ślubny śląskOrganizacja wesela to prawdziwe wyzwanie dla Młodej Pary. Wymaga wiele zaangażowania, energii, godzin poświęconych na poszukiwania odpowiednich miejsc i usług, a nierzadko także zjada sporo nerwów. Już samo ustalanie listy gości na wesele może przyprawić o ból głowy. A przecież każdy z nas chciałby zapamiętać swój ślub jako jedno z najcudowniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego organizację ślubu i wesela warto powierzyć konsultantowi ślubnemu i uniknąć niepotrzebnego stresu.

Konsultant ślubny (czy inaczej – Wedding Planner) to osoba, której pasją jest organizacja wesel i organizacja ślubów. Czuwa nad całym etapem ślubnych przygotowań, pomaga Młodej Parze, wyręcza w poszukiwaniach, rezerwacjach, ustaleniach i negocjacjach z usługodawcami, doradza, a często także pełni po prostu rolę bratniej duszy. Organizację ślubu i wesela wedding planner może podjąć zarówno od momentu wybierania pierścionka zaręczynowego aż po podróż poślubną, jak i organizować tylko te elementy, których Młoda Para nie chce lub nie może organizować samodzielnie. Konsultant ślubny zna też sposoby, by zorganizować ślub w plenerze.

Pomoc konsultanta ślubnego może zaoszczędzić mnóstwo czasu, który niewątpliwie trzeba przeznaczyć na poszukiwanie odpowiednich usługodawców na swój ślub i wesele, weryfikowanie ich umiejętności, jakości świadczonych usług i opinii. Dzięki współpracy z ślubnym doradcą można uniknąć mnóstwa nerwów, a także – o czym warto pamiętać – dzięki wypracowanym przez konsultantów ślubnych rabatów u podwykonawców, organizacja wesel z Wedding Plannerem może także okazać się… tańsza.

Naszą specjalnością jest organizacja wesela w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i w okolicach. Ale nie ograniczamy się wyłącznie do tych regionów. Chętnie doradzimy w organizacji uroczystości także w innej części kraju, jak Mazury, Wielkopolska czy nadmorskie miejscowości. Wszystkie nasze usługi i ślubne porady są po to, by zaoszczędzić Państwa czas, a do niezbędnego minimum ograniczyć stres i nerwy. Bo jedyny dreszczyk emocji, jakiego nie obiecujemy oszczędzić, to dreszczyk w chwili, kiedy mówić będziecie sobie „tak”.

 

Wszystkie zdjęcia na stronie pochodzą z realizowanych przez nas ślubów i wesel