Organizacja wesel – Ślubny Impresariat

Ślubny Impresariat to konsultantki ślubne, których pasją jest organizacja wesel

Jako konsultant ślubny zajmujemy się organizacją wesel od wielu lat. Pierwszy ślub i wesele z powodzeniem pomogłyśmy zorganizować w 2007 r. i od tamtego czasu nieustannie działamy jako wedding planners. Doskonale orientujemy się w branży, wiemy komu warto zaufać, a kogo unikać. Na bieżąco śledzimy światowe trendy ślubne, by doradzać młodym parom wyjątkowe i niebanalne rozwiązania. Organizacja wesel jest nie tylko częścią naszej pracy, ale także pasją. Nasza reprezentantka zasiada w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

O tym, że warto skorzystać z naszej pomocy, organizując swój ślub, świadczą dziesiątki zadowolonych małżonków i ich weselnych gości zarówno z Polski, jak i zza granicy – z Europy, Azji i z różnych części USA. Z naszej oferty korzystają nie tylko osoby, dla których planowanie wesela na odległość jest kłopotliwe, ale także te bardzo zapracowane, które czas wolny wolą spędzać z bliskimi. Przede wszystkim jednak te pary, które dzięki pomocy profesjonalistów chcą uczynić ten jedyny dzień naprawdę wyjątkowym.

Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie i Bielsku-Białej, ale doradzamy jak zorganizować ślub i wesele w całym kraju.

Uczymy też pracować jako konsultant ślubny. Kurs, który oferujemy, pozwala przekazać chętnym naszą wiedzę popartą doświadczeniem i pomaga stawiać pierwsze kroki w tym fascynującym zawodzie, jakim jest wedding planner.

Skoro trafiliście na naszą stronę, to z pewnością oznacza, że planowanie ślubu stało się częścią Waszego życia. Niezależnie od tego czy jesteście na początku tej drogi, czy też już wiecie z czym wiąże się organizacja ślubu i wesela, czy planujecie skromną uroczystość, czy huczne wesele, czy mieszkacie w Polsce, czy na końcu świata, na pewno warto skorzystać z naszej pomocy i doświadczenia. Zapraszamy do wędrówki po naszym serwisie, w którym dowiecie się jak możemy Wam pomóc oraz do kontaktu z nami, zadawania pytań i przedstawieniu nam swoich oczekiwań, marzeń i ewentualnych problemów organizacyjnych. Zachęcamy także do subskrybcji naszego bloga, na którym zamieszczamy wartościowe wpisy na temat organizacji wesel.

 Jedna z nas jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

organizacja wesel